Biežāk uzdotie jautājumi

2018. gada maija beigās spēkā stāsies jaunā ES Vispārīgā datu aizsardzības regula. Vispārinot, regula nosaka personas datu apstrādes mērķus, procesus un tehnoloģiju pielietojumu, un ir saistoša visām organizācijām, kuras apstrādā ES pilsoņu datus – tātad arī Rimi. Viena no sadaļām, kurā ir ieviestas pārmaiņas, ir Mans Rimi lojalitātes programmas datu apstrāde.

 

2018. gada 25. maijā spēkā stāsies jaunā Eiropas Savienības GDR (Vispārīgā datu aizsardzības regula), un, kā uzņēmums, kas nopietni uztver personas datu aizsardzību, mēs esam ieviesuši vairākas izmaiņas Mans Rimi lojalitātes programmā, atjaunojoši lojalitātes sistēmas privātuma politiku. Lai pārliecinātos, ka esat izlasījis mūsu jauno privātuma politiku un joprojām atļaujat mums apstrādāt savus personas datus, mēs vēlamies, lai šo piekrišanu Jūs paustu vēlreiz.

 

Privātuma politika ir dokuments, kas satur informāciju par to, kādu informāciju mēs par Jums apkopojam, ko mēs ar to darām, cik ilgi mēs to glabāsim u.c. Mēs vēlamies, lai Jūs justos droši, sniedzot mums savus personas datus, tāpēc mums ir svarīgi būt caurskatāmiem, apstrādājot Jūsu personas datus Mans Rimi lojalitātes programmas ietvaros.

Tā nekādi Jūs neietekmē. Tā sniedz Jums informāciju un palīdz saprast, kāpēc mēs lūdzam Jums sniegt personas datus un kas ar tiem tiek darīts.

 

ES Vispārīgā datu aizsardzības regula (VDAR) aizstāj Datu aizsardzības direktīvu 95/46/EK un tika izveidota, lai saskaņotu ar datu privātumu saistītos likumus visā Eiropas Savienībā, aizsargātu un nodrošinātu visu ES pilsoņu datu privātumu un izmainītu veidu, kā organizācijas visā reģionā risina ar datu privātumu saistītos jautājumus.

 

Privātuma politiku un noteikumus var izlasīt kioskā vai www.rimi.lv.

 

Iesniegto personas datu apstrāde ir būtiska mūsu programmas daļa. Ja nedodat mums piekrišanu, ka piekrītat tam, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, mēs nevaram ļaut Jums piedalīties mūsu programmā, jo tādā gadījumā mums diemžēl nav, ko Jums piedāvāt.

 

Mēs vienmēr esam rīkojušies saskaņā ar likumu. Tā kā ES ieviesa VDAR, lai stiprinātu privātpersonu pamattiesības un privātumu, palielinot prasības tam, kā uzņēmumi apstrādā un aizsargā personas datus, mēs esam pārskatījuši savas darbības un īstenojuši atsevišķas izmaiņas, lai ievērotu jauno likumu.

 

Piekrišana ir jādod vienlaicīgi ar jaunas kartes reģistrāciju vai personiskās kontaktinformācijas atjaunināšanu. To var izdarīt līdz VDAR spēkā stāšanās datumam – 2018. gada 25. maijam.

 

Savu karti varat reģistrēt www.mansrimi.lv vai kioskā jebkurā RIMI veikalā. Sākot reģistrēt karti, Jums ir jāiziet 4 soļu reģistrācijas process. Jums tiks prasīts aizpildīt obligātos laukus un sniegt piekrišanu datu apstrādei saskaņā ar RIMI privātuma politiku un tiešajam mārketingam, ja piekritīsiet, ka RIMI ar Jums sazinās ar norādīto kanālu starpniecību. Tiklīdz visa obligātā informācija būs aizpildīta, karte tiks veiksmīgi reģistrēta.

 

Mēs esam izvērtējuši, kādi klientu personas dati ir nepieciešami, lai saņemtu Mans Rimi lojalitātes programmas priekšrocības, un nolēmām, ka mums nav nepieciešams zināt Jūsu uzvārdu, tāpēc izņēmām to.

Savu uzvārdu redzēsiet tad, ja reģistrēsieties dalībai loterijās. Tādā gadījumā Jūsu uzvārds ir nepieciešams, lai gadījumā, ja laimējat loterijā, to ierakstītu loteriju protokolā un, saņemot balvu, būtu iespējams Jūs identificēt, pārbaudot Jūsu identifikācijas dokumentu, kā arī publicēt Jūsu vārdu, uzvārdu un kartes numuru www.rimi.lv.

 

Mēs vēlamies sniegt Jums personalizētu vislabāko iespējamo pieredzi, tāpēc mums ir nepieciešams zināt konkrētus Jūsu personas datus, lai varam veidot ciešākas attiecības. Vai nav jauki saņemt īpašas priekšrocības savā dzimšanas dienā? Sīkāku informāciju izlasiet lojalitātes privātuma politikā

Mēs izmantojam Jūsu e-pastu, lai sniegtu informāciju par Mans Rimi lojalitātes programmu (piemēram, informēšanai par izmaiņām sistēmā, noteikumiem, privātuma politiku, Jūsu Mans Rimi kartes bloķēšanu, īpašo pasākumu reģistrācijas apstiprinājumu sūtīšanai, ja esat izrādījuši vēlmi tajos piedalīties. Informēšanai par laimestu loterijā u.c.).

Ņemiet vērā! Tiklīdz karte būs veiksmīgi reģistrēta, Jums tiks nosūtīts pārbaudes e-pasts, ko nepieciešams verificēt (e-pastā tiks saņemts e-pasta ziņojums ar saiti, kuru būs nepieciešams apstiprināt).

 

Mēs izmantojam Jūsu norādīto mobilā tālruņa numuru, lai reģistrētu Jūs kā mūsu unikālo klientu(-i). Piemēram, ja vēlaties mainīt savu iepriekšējo Mans Rimi karti (pazaudēta, nedarbojas u.c.) pret jaunu, mēs apstrādājam Jūsu vārdu un mobilā tālruņa numuru, lai sasaistītu iepriekšējo karti ar jauno. Ja tā sakrīt, tad Jūsu uzkrātā Mans Rimi tiek pārskaitīta uz jauno Mans Rimi karti .

Ja rodas steidzama nepieciešama nekavējoties Jūs sasniegt, piemēram, ja esat aizmirsis savus pirkumus veikalā, mēs varētu izmantot Jūsu mobilā tālruņa numuru, lai sazinātos ar Jums.

 

Lūdzu, sazinieties ar Rimi klientu apkalpošanas centru pa tālruni 80000180.

 

Jūs nevarat izmainīt tādus laukus, kā vārds, dzimšanas datums, dzimums, to var izdarīt, sazinoties ar klientu servisu 80000180. Laukus ar tālruņa numuru un e-pasta adresi Jūs varat izmainīt pats Rimi kioskā vai Mans Rimi kontā.

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu dalībai visā Mans Rimi lojalitātes programmā vai tikai tās daļā. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu dalībai visā Mans Rimi lojalitātes programmā, piezvanot uz klientu servisu 80000180, bet, ja piekrišana tiks atsaukta, Jūs vairs nepiedalīsieties Mans RIMI programmā un nesaņemsiet nekādas priekšrocības. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu dalībai kādā Mans Rimi lojalitātes programmas daļā, veicot attiecīgās izmaiņas Mans Rimi profilā.

 

Jā. Reģistrējoties Mans Rimi lojalitātes programmai, Jūs apliecināt, ka personas dati ir precīzi un pareizi un Jūs esat sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu. Neprecizitāšu gadījumos Jums nekavējoties tās ir jāizlabo.

 

Ja Jūs nesniegsiet nepieciešamos personas datus, Jūs nevarēsiet piedalīties Mans Rimi lojalitātes programmā vai attiecīgajās tās daļās.

 

Ja dati ir nepareizi, Jūs varētu nesaņemt visas priekšrocības, ko paredz Mans Rimi lojalitātes programma, un varētu nespēt īstenot savas tiesības. Reģistrējoties Mans Rimi lojalitātes programmai, Jūs apliecināt, ka Jūsu personas dati ir precīzi un pareizi.

 

Loterijām reģistrēties nav obligāti nepieciešams. Tā ir Jūsu brīva izvēle izlemt, vai vēlaties tikt automātiski iekļauts mūsu un mūsu piegādātāju organizētajās automātiskajās loterijās un saņemt iespēju laimēt kādas balvas.

 

RIMI sazināsies ar Jums, ja būsiet izteicis tādu vēlēšanos, lai informētu Jūs par personalizētajiem piedāvājumiem, izpārdošanām, dzimšanas un vārda dienas atlaidēm, atlaižu kuponiem, veikalu atvēršanas akcijām, klubu piedāvājumiem,  un citiem īpašiem notikumiem.

 

Tā nav obligāta prasība norādīt sava bērna dzimšanas datumu un/vai vārdu. Ja vēlaties saņemt atlaides sava bērna dzimšanas dienā un vārda dienā, tad Jums ir nepieciešams sniegt šo informāciju.