Atjauno datus

Pircēj, lai varētu Tevi iepriecināt ar izdevīgiem piedāvājumiem arī turpmāk, mums jābūt labi pazīstamiem! Mans Rimi karte ļauj mums tādiem būt! Aicinām Tevi atjaunot Mans Rimi kartes datus, lai priekšrocības turpinās! Dodies pie Mans Rimi kioska vai uz mansrimi.lv - pārliecinies, ka Tava profila informācija ir atjaunota un pareiza, lai varam Tevi iepriecināt ar 10% atlaidi nākošajam pirkuma grozam!

Kā atjaunot datus?

Kartes dati atjaunojami ļoti vienkārši, un tas neprasīs vairāk kā 3 minūtes! Tev jādodas uz tuvāko Rimi kiosku vai mansrimi.lv un jāpārliecinās, ka Tevis iepriekš sniegtā informācija ir aktuāla un pareiza. Gadījumā, ja vēlēsies pieteikt kādu jaunu priekšrocību, norādi to reģistrācijas formā un ar vienu klikšķi apstiprini datu apstrādi.

Kas ir mainījies?

Tagad klientiem vairs neprasīsim uzvārdu, taču līdzās mobilā telefona numuram būs jānorāda arī savs e-pasts. Tāpat reģistrācijas laikā iespējams reģistrēties loterijām, kas tiek organizētas ar Mans Rimi karti, kā arī pieteikt savu dalību Rimi Bērnu klubā un Rimi Vīna dārzā.

Kas ir 10% kupons?

Pateicībā par datu atjaunošanu vēlamies Tev dot iespēju nākamo pirkumu grozu iegādāties ar 10% atlaidi. Kuponu vari izprintēt Rimi kioskā. Tas derīgs izmantošanai vienu reizi ar karti Mans Rimi, 10 dienas kopš saņemšanas brīža Rimi veikalos (izņemot Rimi Express veikalus Rīgā, Šķūņu 19, Merķeļa 21, Grēcinieku 22, Brīvības 49/53, Pērnavas 36). Kupons pirkuma brīdī jāiesniedz kasierim, un pēc izmantošanas tas netiek izsniegts atpakaļ. Kupona atlaide nepiemērojas, iegādājoties uzlīmju kampaņas produktus, piena maisījumus jaundzimušajiem, dāvanu kartes, tabaku, un trešo pušu pakalpojumus. Papildus informācijai aicinām zvanīt Rimi klientu servisam 80000180 vai rakstīt info.lv@rimibaltic.com