Pašgatavoti rotaļu auto. Idejas tētiem ar bērniem

Tuvojas Tēva diena un ne tikai svētkos, bet arī ikdienā bērniem ir prieks radoši darboties kopā ar saviem tētiem. Piedāvājam noskatīties video, lai smeltos 3 idejas, kā izveidot dažādas automašīnas no papīra jautrām rotaļām.

Papīra auto kopā ar bērniem varēsi izveidot arī Tēva dienas festivālā, kas norisināsies 8. septembrī Vēramanes dārzā. Pēc svētku gājiena, kas sākas plkst. 12.00 no Brīvības pieminekļa, dodies uz īpaši izveidotu Rimi Bērniem kluba zonu, kur varēsi piedalīties šādās aktivitātēs: 

  •  AUTO ŠĶĒRŠĻU TRASE RIMI GRAND PRIX’19 – izvēlies visskaistāko auto, kāp iekšā un dodies uz auto šķēršļu trases startu, lai sacenstos ar citiem auto un ar savu tēti. Kurš būs ātrāks, veiklāks? Garantēta jautrība, sadarbība un sacensība. Un rezultātā, protams, uzvar draudzība un kopā būšana! 
  • RIMI GRAND PRIX’19 foto pjedestāls – pēc auto šķēršļu trases pieveikšanas ikviens varēs uzkāpt uz pjedestāla augstākā pakāpiena un nosvinēt uzvaru kopā ar ģimeni. 
  • GARDO VAFEĻU DARBNĪCA –  katram pašam būs iespēja dekorēt  gardās Rimi vafeles ar ogām, dažādām mērcēm, augļiem un zefīriem.
  • DOTS PRET DOTU JEB ĀBOLS PRET PIETUPIENIEM - veselīgie ratiņi braukās pa Vērmanes dārzu un ikvienam būs iespēja izkustēties un saņemt veselīgus augļus no Rimi.
  • INDIVIDUĀLIE PĀRBAUDĪJUMI – trāpi mērķī ar Rimi lielajām kaķenēm, "noķer zivi" un tāllēkšanas bedre.
  • LOUNGE ZONA - ērti iekārtotu atpūtas zonu papildina ģimenei draudzīgas aktivitātes, lielformāta puzle - Arbūzs (mazākajiem) un radošas nodarbes. 

Pasākuma ieeja bez maksas. Tēva dienas festivālu un gājienu organizē Latvijas vecāku organizācija "Mammamuntetiem.lv", lieldraugs Rimi Bērniem. 

Vairāk informācijas par Tēva dienas festivālu atradīsi ŠEIT.

3. septembris, 2019

Pievienot komentārus

Reģistrēties
Rimi login